Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 4.50 (2 Votes)
poniedziałek19listopad201812:09
Information
Biblioteka
Dorota Wyrzykiewicz
771 odsłon

         W poniedziałek 19 listopada odbyła się kolejna edycja Konkursu Pięknego Czytania. W tym roku uczestnicy przygotowywali teksty o tematyce patriotycznej z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

                 Wśród konkursowych tekstów znalazły się fragmenty dotyczące bitwy pod Grunwaldem z "Krzyżaków" H. Sienkiewicza oraz fragmenty utworów A. Mickiewicza - koncert Jankiela z "Pana Tadeusza" i "Reduta Ordona". Uczniowie w dniu konkursu zostali poproszeni o interpretację fragmentów "Reduty Ordona". Poziom rywalizacji był bardzo wyrównany. Jury po burzliwych obradach przyznało nagrody następującym uczniom: 1 miejsce – Jakub Karasiński, kl. 3ga 2 miejsce – Adrian Łacek, kl. 4ds 3 miejsce – Maksym Misztal, kl. 4ds Wyróżnienie – Dawid Michalak, kl. 4ds Laureatom serdecznie gratulujemy! Zapraszamy wszystkich do udziału w kolejnej edycji konkursu w przyszłym roku!

Organizatorki: Magdalena Kulikowska, Małgorzata Sargalska, Dorota Wyrzykiewicz

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 460

Wczoraj 575

W tygodniu 2417

W miesiącu 9798

Od początku 2019 roku 182025

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, klikając >> OK << zgadzasz się, że używamy plików cookie.

Jeżeli chcesz przeczytać nasze informacje o zasadach Rodo wybierz przycisk >> RODO <<.

OK RODO
Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech