Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
Pt8luty201309:32
Information
Współpraca
Anita Rackowiak - Kołodziejczyk
2365 hits
Lekcje ze studentami z AIESEC (GALERIA)

 AIESEC, którzy przez cały tydzień na lekcjach angielskiego z uczniami  przeprowadzali prezentacje multimedialne i warsztaty kulturowe  na temat  krajów, z których pochodzą w języku angielskim.

 W tym roku ZSGD odwiedzili:  Fillipe z Brazylii i Emily z Chin (oczywiście Emily to jej przybrane imię ponieważ nikt z nas nie umiałby wymówić, a już tym bardziej napisać jej prawdziwego imienia).

Fillipe i Emily w bardzo interesujący sposób przedstawili nam kulturę, obyczaje i tradycje swoich rodzinnych stron.

Wszystkie klasy miały możliwość wzięcia udziału w tych interesujących  zajęciach. Było to bardzo ciekawe doświadczenie i z niecierpliwością czekamy na  następne spotkanie za rok.
W dniach od 27.01 do 1.02 jak co roku gościliśmy w naszej Szkole studentów z międzynarodowej organizacji  studenckiej

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 324

Wczoraj 407

W tygodniu 324

W miesiącu 324

Od początku 2019 roku 377128

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech