Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
Śr31październik201813:56
Information
Biblioteka
Dorota Wyrzykiewicz
857 hits
Spotkanie metodyczne w ZSGD

               25 października w ZSDG odbyło się spotkanie metodyczne nauczycieli bibliotekarzy.

        Była to okazja do zaprezentowania działalności naszej biblioteki oraz promocji czytelnictwa odbywającej się na terenie szkoły i okolicy. Można było podzielić się doświadczeniem i innowacjami dotyczącymi pracy w bibliotece. W spotkaniu wzięło udział 26 uczestników oraz dwie panie metodyczki, które poprowadziły seminarium na temat: Wdrażanie nowej podstawy kształcenia ogólnego – rozwijanie kompetencji kluczowych.

       Działania w szkolnej bibliotece ZSGD spotkały się z uznaniem i zostały docenione. Szczególną uwagę gości zwróciła dokumentacja pracy na podstronie szkoły Biblioteka oraz nowatorskie działania dotyczące promocji czytelnictwa poprzez prowadzenie zakładki Bibliotekarz poleca. Możemy być zadowoleni smile

1JPG.jpg 2JPG.jpg 3JPG.jpg

4JPG.jpg 5JPG.jpg 6JPG.jpg

7JPG.jpg

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech