Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
Śr31październik201813:56
Information
Biblioteka
Dorota Wyrzykiewicz
856 hits
Spotkanie metodyczne w ZSGD

               25 października w ZSDG odbyło się spotkanie metodyczne nauczycieli bibliotekarzy.

        Była to okazja do zaprezentowania działalności naszej biblioteki oraz promocji czytelnictwa odbywającej się na terenie szkoły i okolicy. Można było podzielić się doświadczeniem i innowacjami dotyczącymi pracy w bibliotece. W spotkaniu wzięło udział 26 uczestników oraz dwie panie metodyczki, które poprowadziły seminarium na temat: Wdrażanie nowej podstawy kształcenia ogólnego – rozwijanie kompetencji kluczowych.

       Działania w szkolnej bibliotece ZSGD spotkały się z uznaniem i zostały docenione. Szczególną uwagę gości zwróciła dokumentacja pracy na podstronie szkoły Biblioteka oraz nowatorskie działania dotyczące promocji czytelnictwa poprzez prowadzenie zakładki Bibliotekarz poleca. Możemy być zadowoleni smile

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 175

Wczoraj 795

W tygodniu 3414

W miesiącu 3414

Od początku 2019 roku 380218

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech