Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
Śr17październik201810:02
Information
BasSzy
1589 hits
Strażak - absolwent naszej szkoły

W dniach 10 oraz 16 października odwiedził Nas były absolwent Naszej szkoły Łukasz Spurtacz. Obecnie jest strażakiem w Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu, jednostka Ratowniczo - Gaśnicza nr 4 oraz Oficerem Bezpieczeństwa w HUSAR Poland.

Jako jedyny strażak z Poznania brał udział w gaszeniu pożarów lasów w Szwecji. Był też między innymi uczestnikiem działań ratowniczych po trzęsieniu ziemi w Nepalu w 2015 r.

Przybył do naszej szkoły, aby opowiedzieć nam o swoim zawodzie, co robił po ukończeniu technikum i jakie miejsca odwiedził.

Nasi uczniowie z zaciekawieniem słuchali opowieści  jego różnych akcji ratowniczych, mieli również okazję zadawania pytań dotyczące pracy strażaka.

Panu Łukaszowi bardzo dziękujemy za przybycie oraz liczymy na więcej takich spotkań. Życzymy również powodzenia w kolejnych działaniach ratowniczych.

Spotkanie miało charakter doradztwa zawodowego połączonego z lekcją geografii oraz geodezji.

  Opracowali:

H. Nadlewska i M. Kostyk

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 183

Wczoraj 795

W tygodniu 3422

W miesiącu 3422

Od początku 2019 roku 380226

Czy oglądałeś nasze programy nadawane w TV18? ZAPRASZAMY!

Wejdź na stronę naszej telewizji. Wejdź!

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech