Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 5.00 (1 głosowało)
Cz11październik201810:24
Information
Bibliotekarz poleca
Dominika Goldman
1975 hits
Pedagog poleca

Drodzy uczniowie w bibliotece szkolnej dostępne są ciekawe i inspirujące pozycje dotyczących podejmowania  świadomych i mądrych decyzji. Współczesny rynek edukacji i pracy charakteryzuje się ciągłymi zmianami.

Globalizacja gospodarki, postęp informatyczny, wzrastająca ilość informacji dotycząca zawodów i dróg kształcenia, powodują trudności w przystosowaniu się do tych zmian. Młody człowiek musi być przygotowany do funkcjonowania w nowej rzeczywistości, gotowy do podnoszenia swoich kwalifikacji, ustawicznego dokształcania się, zdobywania nowych umiejętności przydatnych w podejmowaniu racjonalnych decyzji dotyczących kariery zawodowej.  Doradztwo zawodowe obejmuje najrówniejsze aspekty życia człowieka. Pamiętaj na rynku pracy aktywny  będziesz przez prawie 50 lat swojego życia! To kupa czasu !

W naszej bibliotece znajdziesz następujące pozycje:

- Stella Cottrell: Podręcznik umiejętności studiowania.

Dzięki tej książce miedzy innymi: poznasz własne oczekiwania wobec podjętych studiów, zdobędziesz odwagę stawiania czoła wyzwaniom naukowym, wykształcisz krytyczny i analityczny sposób myślenia, nauczysz się radzić sobie ze stresem.

- Sean Covey: 6 decyzji które kiedykolwiek podejmiesz.

Autor udziela młodym ludziom ważnych porad wykorzystując rzeczywiste historie nastolatków z całego świata, pokazuje jak odnieść sukces w szkole i życiu.

- Sean Covey: 7 nawyków skutecznego nastolatka.

 Dowiesz się jak zarządzać czasem, jak być asertywnym , by oprzeć się presji otoczenia , jak zaprzyjaźnić się z rodzicami, nawiązać nowe przyjaźnie, osiągać stawiane sobie cele.

- Stephen R. Covey: 7 nawyków skutecznego działania.

Autor jest jednym z najbardziej wpływowych ludzi Ameryki, wskazuje ona czytelnikowi jak doprowadzić do erupcji własnych możliwości i tworzyć synergię, oznaczającą zwielokrotnione efekty wspólnych działań. Swoje tezy autor ilustruje barwnymi, wiarygodnymi przykładami zaczerpniętymi z własnych doświadczeń.

Na konsultacje, porady czekamy na Ciebie w gabinecie pedagoga szkolnego ( przy świetlicy).

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Wypożycz książkę online:

Możesz wypożyczyć lekturę lub ciekawą książkę przez internet. >>>Wejdź do naszej biblioteki<<<<

Jesteśmy też na facebooku

Facebook naszej biblioteki >>> >>>TUTAJ<<<<

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech