Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
Pt8luty201320:49
Information
Współpraca
BasSzy
67565 hits
Ogólnopolska telewizja "ESKA TV" w ZSGD (GALERIA)

School Lista to program ogólnopolskiej telewizji ESKA TV. Program ten odwiedza szkoły na terenie całej Polski i sprawdza jakich piosenek lubi młodzież najbardziej słuchać! W pierwszym tygodniu lutego na antenie pojawił się program nagrany w naszej szkole w styczniu przed feriami.

Jak sobie poradziliśmy można zobaczyć na stronie stacji:

 

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 458

Wczoraj 863

W tygodniu 458

W miesiącu 8892

Od początku 2019 roku 669134

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech