Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 4.00 (1 głosowało)
Cz4październik201807:07
Information
Biblioteka
Dorota Wyrzykiewicz
1283 hits
Konkurs fotograficzny " Sto minut z Przedwiośniem"

      Drugim etapem ogólnopolskiej akcji Narodowe Czytanie w naszej szkole było indywidualne czytanie „Przedwiośnia” i utrwalenie tego zdarzenia na zdjęciach. Stały się one materiałem do stworzenia wystawy fotograficznej, którą można było podziwiać w holu szkoły.

       Dziękujemy wszystkim uczniom oraz nauczycielom za dostarczenie zdjęć konkursowych. Szczególnie klasie 1gd, która dostarczyła największą liczbę fotografii w wyznaczonym przez organizatorów terminie oraz prof. Magdalenie Kulikowskiej za mobilizowanie młodzieży do udziału w tym przedsięwzięciu.

Komisja konkursowa miała bardzo trudne zadanie przy wyborze najlepszych zdjęć. Oceniła wszystkie i wybrała najciekawsze.

Oto lista nagrodzonych uczniów:

1 miejsce – Daniel Jędrzejczak, kl. 1gd

2 miejsce – Marta Haczyk, kl. 1gd

3 miejsce – Adam Drewniak, kl. 1gd

Wiele zdjęć było wyjątkowo pomysłowych, dlatego komisja zdecydowała o przyznaniu również trzech wyróżnień dla:

Alexandrosa Koceli, kl. 1gd

Gracjana Lebiedzińskiego, kl. 1gd

Kajetana Muchy, kl. 1gd

         Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody w postaci gier planszowych i książek o tematyce fotograficznej.

Laureatom oraz wyróżnionym uczniom serdecznie gratulujemy!

Organizatorzy: Małgorzata Sargalska, Dorota Wyrzykiewicz

1.jpg 2.jpg 3.jpg

4.jpg 5.1.jpg 5.jpg

6.jpg 7.jpg 8.jpg

9.1.jpg 9.2.jpg 9.3.jpg

9.4.jpg 9.5.jpg 9.6.jpg

9.7.jpg 9.8.jpg 9.91.jpg

9.92.jpg 9.93.jpg

 

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech