Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
Pn24wrzesień201808:05
Information
Biblioteka
Dorota Wyrzykiewicz
1102 hits
Narodowe Czytanie "Przedwiośnia" w ZSGD

      8 września 2018 roku nasza szkoła przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji Narodowego Czytania "Przedwiośnia" Stefana Żeromskiego.

        O godzinie 10.00 dyrekcja, nauczyciele i uczniowie czytali fragmenty powieści przez 100 minut, aby w ten sposób uczcić 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Wydarzenie to uwieczniono na filmie, który prezentujemy poniżej. Pozostali uczniowie indywidualnie czytali wybrane przez siebie fragmenty tekstu, co zostało utrwalone na zdjęciach. Stały się one materiałem do stworzenia wystawy, którą można podziwiać w holu szkoły.

Organizatorzy: Małgorzata Sargalska, Dorota Wyrzykiewicz

 http://www.zsgd.poznan.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=576:narodowe-czytanie-przedwiosnia&catid=45:film&Itemid=442

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Wypożycz książkę online:

Możesz wypożyczyć lekturę lub ciekawą książkę przez internet. >>>Wejdź do naszej biblioteki<<<<

Jesteśmy też na facebooku

Facebook naszej biblioteki >>> >>>TUTAJ<<<<

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 472

Wczoraj 1172

W tygodniu 2682

W miesiącu 27321

Od początku 2019 roku 503495

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech