Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
poniedziałek24wrzesień201808:05
Information
Biblioteka
Dorota Wyrzykiewicz
513 odsłon

      8 września 2018 roku nasza szkoła przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji Narodowego Czytania "Przedwiośnia" Stefana Żeromskiego.

        O godzinie 10.00 dyrekcja, nauczyciele i uczniowie czytali fragmenty powieści przez 100 minut, aby w ten sposób uczcić 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Wydarzenie to uwieczniono na filmie, który prezentujemy poniżej. Pozostali uczniowie indywidualnie czytali wybrane przez siebie fragmenty tekstu, co zostało utrwalone na zdjęciach. Stały się one materiałem do stworzenia wystawy, którą można podziwiać w holu szkoły.

Organizatorzy: Małgorzata Sargalska, Dorota Wyrzykiewicz

 http://www.zsgd.poznan.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=576:narodowe-czytanie-przedwiosnia&catid=45:film&Itemid=442

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 167

Wczoraj 239

W tygodniu 406

W miesiącu 14144

Od początku 2019 roku 98317

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, klikając >> OK << zgadzasz się, że używamy plików cookie.

Jeżeli chcesz przeczytać nasze informacje o zasadach Rodo wybierz przycisk >> RODO <<.

OK RODO
Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech