Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 4.00 (1 głosowało)
wtorek11wrzesień201804:45
Information
Uroczystości szkolne
Leszek Zawilski
1278 odsłon

  W poniedziałek, 3 września odbyła się inauguracja nowego roku szkolnego 2018/2019.
Po prawie dwóch miesiącach intensywnego regenerowania sił oraz unikania nadmiaru intelektualnego wysiłku wracamy jak zawsze w bojowych nastrojach. W tym roku szkolną przygodę w murach ZSGD rozpoczyna 124 nowych uczniów.

Serdecznie witamy Was w naszym gronie i zapewniamy o niezbędnym wsparciu. Pracę w naszej szkole zaczynają również nowi nauczyciele, którym życzymy wielu sukcesów na polu dydaktycznym i wychowawczym. 24 naszych uczniów i 2 nauczycieli rozpoczęło rok szkolny brawurową "ucieczką"- praktyki zagraniczne w ramach programu Erasmus + to z pewnością ciekawy i ambitny sposób na zakończenie wakacji. Życzymy im bezpiecznego pobytu i wielu ciekawych doświadczeń. My w tym czasie zakasamy rękawy i do ich powrotu nałapiemy trochę piąteczek ...;)

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 15

Wczoraj 627

W tygodniu 2599

W miesiącu 9980

Od początku 2019 roku 182207

Czy oglądałeś nasze programy nadawane w TV18? ZAPRASZAMY!

Wejdź na stronę naszej telewizji. Wejdź!

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, klikając >> OK << zgadzasz się, że używamy plików cookie.

Jeżeli chcesz przeczytać nasze informacje o zasadach Rodo wybierz przycisk >> RODO <<.

OK RODO
Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech