Zakończył się obóż szkoleniowy w Osiecznej. Przedstawiamy podsumowanie obozu:

WYRÓŻNIENIA - obóz szkoleniowy wojskowo-geodezyjny 21-25 maja 2018 r.

 

CERTYFIKATY UKOŃCZENIA OBOZU (dyplomy - 33 szt.)

1GW TG

- BRĘK Piotr                                                                       - CZYŻ Dorian

- FORNALIK Szymon                                                        - JEŻEWSKA Marta           

- KAŹMIERCZAK Rafał                                                    - KOSZCZOŁ Michał

- KOWALSKI Mateusz                                                       - LIS Patryk

- NOWICKA Ines                                                                - PERNAK Jakub

- PIEPRZYK Maksymilian                                                - SKRZYPEK Hubert

- SWOBODA Mateusz                                                       - WOJCIECHOWSKA Joanna

2GW TG

- BANDYSZAK Bartosz                                                    - BURDYŃSKI Wojciech

- CHMIELEWSKI Sławomir                                              - CIELASZYK Julia

- DYNKOWSKA Izabella                                                  - GRAJEWSKA Weronika

- KOŁODZIEJ Dawid                                                         - KRZYŻANOWSKI Dominik

- ŁUCZAK Przemysław                                                     - ŁUKOWIAK Natalia

- MAĆKOWIAK Adam                                                       - MICHALAK Mateusz

- NASKRĘT Maksymilian                                                 - ODWROT Adrian

- STAROSTA Honorata                                                     - STAUDT Filip

- SZULC Franciszek                                                          - TIMM Maria

- ZIMNY Piotr

 

ZA NAJSZYBSZE POKONANIE TRASY MARSZOBIEGU (dyplomy - 3 szt.)

            1 m. CHMIELEWSKI Sławomir

            2 m. KAŹMIERCZAK Rafał

            3 m. FORNALIK Szymon

 

ZA NAJSZYBSZE POKONANIE BIEGU NA ORIENTACJE I ZNAJOMOŚC WIEDZY WOJSKOWO - GEOGRAFICZNEJ (dyplomy - 15 szt.)

  1. DRUŻYNA "DUŻE PSY":

DYNKOWSKA Izabella, ŁUKOWIAK Natalia, STAROSTA Honorata, TIMM Maria, ZIMNY Piotr

2:DRUŻYNA "GOŁĘBIE":

JEŻEWSKA Marta, NOWICKA Ines, WOJCIECHOWSKA Joanna, SKRZYPEK Hubert, SWOBODA Mateusz

  1. DRUŻUNA "A":

BRĘK Piotr, CZYŻ Dorian, FORNALIK Szymon, KOWALSKI Mateusz, CHMIELEWSKI Sławomir

 

ZA WYRÓŻNIAJĄCĄ POSTAWĘ PODCZAS ZAJĘĆ INŻYNIERYJNO – SAPERSKICH (dyplom - 1 szt.)

- NASKRĘT Maksymilian

 

ZA WYRÓŻNIAJĄCĄ POSTAWĘ PODCZAS ZAJĘĆ Z ZAKRESU MEDYCYNY POLA WALKI (dyplom - 1 szt.)

- MAĆKOWIAK Adam

 

 

ZA NAJLEPSZE WYNIKI PODCZAS TESTU SPRAWNOŚCIOWEGO (dyplomy + medale - 6 (3+3) szt.

            Dziewczęta (miejsca 1 - 3):                                               Chłopcy(miejsca 1 - 3):

            - 1 m. GRAJEWSKA Weronika                                        - 1 m. SZULC Franciszek

            - 2 m. ŁUKOWIAK Natalia                                                 - 2 m. FORNALIK Szymon

            - 3 m. DYNKOWSKA Izabella                                          - 3 m. KOWALSKI Mateusz

 

ZA NAJLEPSZE WYNIKI NA SYMULATORACH STRZELAŃ (dyplomy - 4 szt.)

  1. MAĆKOWIAK Adam
  2. FORNALIK Szymon
  3. TIMM Maria, SZULC Franciszek,

 

ZA NAJLEPSZE UMIEJĘTNOŚCI GEODEZYJNE (dyplom - 1 szt.)

- BANDYSZAK Bartosz

 

ZA WZOROWĄ, ŻOŁNIERSKA POSTAWĘ PODCZAS OBOZU SZKOLENIOWEGO GEODEZYJNO - WOJSKOWEGO (dyplom - 1 szt.)

- MAĆKOWIAK Adam

 

ZA NAJLEPSZE WYNIKI PODCZAS ZAJĘĆ STRZELECKICH (dyplomy + medale            - 6 (3+3) szt.

            Dziewczęta (miejsca 1 - 3):                                               Chłopcy(miejsca 1 - 3):

            - 1 m. STAROSTA Honorata                                            - 1 m. MAĆKOWIAK Adam

            - 2 m. WOJCIECHOWSKA Joanna                                - 2 m. FORNALIK Szymon

            - 3 m. TIMM Maria                                                               - 3 m. PIEPRZYK Maksymilian

 

ZA WYRÓŻNIAJĄCĄ POSTAWĘ PODCZAS ZAJĘĆ Z MUSZTRY (dyplom - 1 szt.)

- FORNALIK Szymon

 

ZA WZOROWE PEŁNIENIE OBOWIĄZKÓW DOWÓDCY PODCZAS OBOZU SZKOLENIOWEGO GEODEZYJNO - WOJSKOWEGO (dyplom - 1 szt.)

- MAĆKOWIAK Adam

 

WYRÓŻNIENIE SPECJALNE "BURSZTYNOWEGO SŁOWIKA" OBOZU (dyplom - 1 szt.)

- FORNALIK Szymon

Pisaliśmy też

KONKURS!!!

KONKURS!!!

Czytaj więcej
DZIEŃ TYGRYSA!!!

DZIEŃ TYGRYSA!!!

Czytaj więcej
10.10.2018 Nasze klasy sportowe brały udział w konferencji

10.10.2018 Nasze klasy sportowe brały udział w konferencji "Nasze Pasje, Nasze Życie..."

Czytaj więcej
Sukces na zawodach rezerwisów!

Sukces na zawodach rezerwisów!

Czytaj więcej
Inauguracja nowego roku szkolnego

Inauguracja nowego roku szkolnego

Czytaj więcej

W szkole ZSGD

KONKURS!!!

KONKURS!!!

Czytaj więcej
Spotkanie ze strażakiem, absolwentem Naszej szkoły Łukaszem Spurtaczem!!!

Spotkanie ze strażakiem, absolwentem Naszej szkoły Łukaszem Spurtaczem!!!

Czytaj więcej
DZIEŃ TYGRYSA!!!

DZIEŃ TYGRYSA!!!

Czytaj więcej
10.10.2018 Nasze klasy sportowe brały udział w konferencji

10.10.2018 Nasze klasy sportowe brały udział w konferencji "Nasze Pasje, Nasze Życie..."

Czytaj więcej
Sukces na zawodach rezerwisów!

Sukces na zawodach rezerwisów!

Czytaj więcej
Praktyki we Włoszech i Irlandii

Praktyki we Włoszech i Irlandii

Czytaj więcej
Inauguracja nowego roku szkolnego

Inauguracja nowego roku szkolnego

Czytaj więcej
Zakończenie roku szkolnego 2017/2018 (Galeria)

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018 (Galeria)

Czytaj więcej
Złoty i brązowy medal Mistrzostw Poznania

Złoty i brązowy medal Mistrzostw Poznania

Czytaj więcej
Szósta drużyna w Polsce

Szósta drużyna w Polsce

Czytaj więcej

Najnowsze

KONKURS!!!

KONKURS!!!

Czytaj więcej
Spotkanie ze strażakiem, absolwentem Naszej szkoły Łukaszem Spurtaczem!!!

Spotkanie ze strażakiem, absolwentem Naszej szkoły Łukaszem Spurtaczem!!!

Czytaj więcej
DZIEŃ TYGRYSA!!!

DZIEŃ TYGRYSA!!!

Czytaj więcej
10.10.2018 Nasze klasy sportowe brały udział w konferencji

10.10.2018 Nasze klasy sportowe brały udział w konferencji "Nasze Pasje, Nasze Życie..."

Czytaj więcej
Sukces na zawodach rezerwisów!

Sukces na zawodach rezerwisów!

Czytaj więcej

Najczęściej czytane

Klasy maturalne zakończyły rok szkolny

Klasy maturalne zakończyły rok szkolny

Czytaj więcej
Rozpoczęcie roku szkolnego

Rozpoczęcie roku szkolnego

Czytaj więcej
Ciao Italia! (GALERIA)

Ciao Italia! (GALERIA)

Czytaj więcej
Wymiana międzyszkolna

Wymiana międzyszkolna

Czytaj więcej
Odwiedził nas nasz absolwent Piotr Reiss.

Odwiedził nas nasz absolwent Piotr Reiss.

Czytaj więcej

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.