Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 4.00 (1 głosowało)
środa20czerwiec201812:04
Information
Klasy wojskowe
Administrator strony
1039 odsłon

Zakończył się obóż szkoleniowy w Osiecznej. Przedstawiamy podsumowanie obozu:

WYRÓŻNIENIA - obóz szkoleniowy wojskowo-geodezyjny 21-25 maja 2018 r.

 

CERTYFIKATY UKOŃCZENIA OBOZU (dyplomy - 33 szt.)

1GW TG

- BRĘK Piotr                                                                       - CZYŻ Dorian

- FORNALIK Szymon                                                        - JEŻEWSKA Marta           

- KAŹMIERCZAK Rafał                                                    - KOSZCZOŁ Michał

- KOWALSKI Mateusz                                                       - LIS Patryk

- NOWICKA Ines                                                                - PERNAK Jakub

- PIEPRZYK Maksymilian                                                - SKRZYPEK Hubert

- SWOBODA Mateusz                                                       - WOJCIECHOWSKA Joanna

2GW TG

- BANDYSZAK Bartosz                                                    - BURDYŃSKI Wojciech

- CHMIELEWSKI Sławomir                                              - CIELASZYK Julia

- DYNKOWSKA Izabella                                                  - GRAJEWSKA Weronika

- KOŁODZIEJ Dawid                                                         - KRZYŻANOWSKI Dominik

- ŁUCZAK Przemysław                                                     - ŁUKOWIAK Natalia

- MAĆKOWIAK Adam                                                       - MICHALAK Mateusz

- NASKRĘT Maksymilian                                                 - ODWROT Adrian

- STAROSTA Honorata                                                     - STAUDT Filip

- SZULC Franciszek                                                          - TIMM Maria

- ZIMNY Piotr

 

ZA NAJSZYBSZE POKONANIE TRASY MARSZOBIEGU (dyplomy - 3 szt.)

            1 m. CHMIELEWSKI Sławomir

            2 m. KAŹMIERCZAK Rafał

            3 m. FORNALIK Szymon

 

ZA NAJSZYBSZE POKONANIE BIEGU NA ORIENTACJE I ZNAJOMOŚC WIEDZY WOJSKOWO - GEOGRAFICZNEJ (dyplomy - 15 szt.)

  1. DRUŻYNA "DUŻE PSY":

DYNKOWSKA Izabella, ŁUKOWIAK Natalia, STAROSTA Honorata, TIMM Maria, ZIMNY Piotr

2:DRUŻYNA "GOŁĘBIE":

JEŻEWSKA Marta, NOWICKA Ines, WOJCIECHOWSKA Joanna, SKRZYPEK Hubert, SWOBODA Mateusz

  1. DRUŻUNA "A":

BRĘK Piotr, CZYŻ Dorian, FORNALIK Szymon, KOWALSKI Mateusz, CHMIELEWSKI Sławomir

 

ZA WYRÓŻNIAJĄCĄ POSTAWĘ PODCZAS ZAJĘĆ INŻYNIERYJNO – SAPERSKICH (dyplom - 1 szt.)

- NASKRĘT Maksymilian

 

ZA WYRÓŻNIAJĄCĄ POSTAWĘ PODCZAS ZAJĘĆ Z ZAKRESU MEDYCYNY POLA WALKI (dyplom - 1 szt.)

- MAĆKOWIAK Adam

 

 

ZA NAJLEPSZE WYNIKI PODCZAS TESTU SPRAWNOŚCIOWEGO (dyplomy + medale - 6 (3+3) szt.

            Dziewczęta (miejsca 1 - 3):                                               Chłopcy(miejsca 1 - 3):

            - 1 m. GRAJEWSKA Weronika                                        - 1 m. SZULC Franciszek

            - 2 m. ŁUKOWIAK Natalia                                                 - 2 m. FORNALIK Szymon

            - 3 m. DYNKOWSKA Izabella                                          - 3 m. KOWALSKI Mateusz

 

ZA NAJLEPSZE WYNIKI NA SYMULATORACH STRZELAŃ (dyplomy - 4 szt.)

  1. MAĆKOWIAK Adam
  2. FORNALIK Szymon
  3. TIMM Maria, SZULC Franciszek,

 

ZA NAJLEPSZE UMIEJĘTNOŚCI GEODEZYJNE (dyplom - 1 szt.)

- BANDYSZAK Bartosz

 

ZA WZOROWĄ, ŻOŁNIERSKA POSTAWĘ PODCZAS OBOZU SZKOLENIOWEGO GEODEZYJNO - WOJSKOWEGO (dyplom - 1 szt.)

- MAĆKOWIAK Adam

 

ZA NAJLEPSZE WYNIKI PODCZAS ZAJĘĆ STRZELECKICH (dyplomy + medale            - 6 (3+3) szt.

            Dziewczęta (miejsca 1 - 3):                                               Chłopcy(miejsca 1 - 3):

            - 1 m. STAROSTA Honorata                                            - 1 m. MAĆKOWIAK Adam

            - 2 m. WOJCIECHOWSKA Joanna                                - 2 m. FORNALIK Szymon

            - 3 m. TIMM Maria                                                               - 3 m. PIEPRZYK Maksymilian

 

ZA WYRÓŻNIAJĄCĄ POSTAWĘ PODCZAS ZAJĘĆ Z MUSZTRY (dyplom - 1 szt.)

- FORNALIK Szymon

 

ZA WZOROWE PEŁNIENIE OBOWIĄZKÓW DOWÓDCY PODCZAS OBOZU SZKOLENIOWEGO GEODEZYJNO - WOJSKOWEGO (dyplom - 1 szt.)

- MAĆKOWIAK Adam

 

WYRÓŻNIENIE SPECJALNE "BURSZTYNOWEGO SŁOWIKA" OBOZU (dyplom - 1 szt.)

- FORNALIK Szymon

Czy oglądałeś nasze programy nadawane w TV18? ZAPRASZAMY!

Wejdź na stronę naszej telewizji. Wejdź!

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech