Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
Pt25maj201806:41
Information
Administrator strony
868 hits
Akcja czytania książek

  Proponujemy, aby uczniowie mający lekcje na parterze i I piętrze wyszli na boisko szkolne. Natomiast uczniowie z piętra II i III na szkolne korytarze i schody. Ważne, aby zrobić to równocześnie o godz. 10.00!
I Ty możesz przyłączyć się do akcji! Wystarczy przynieść książkę (ale nie podręcznik!) i oddać się ulubionej lekturze. W czasie akcji będą robione zdjęcia i będzie kręcony film - jest to wymóg postawiony przez ogólnopolskiego organizatora.
Serdecznie zapraszamy

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 569

Wczoraj 1172

W tygodniu 2779

W miesiącu 27418

Od początku 2019 roku 503592

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech