Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 3.50 (1 głosowało)
Pt11maj201802:19
Information
Uroczystości szkolne
Leszek Zawilski
3736 hits
Maturzyści zakończyli naukę

  Dnia 27 kwietnia b.r. w uroczysty sposób żegnaliśmy się z absolwentami naszej szkoły, przed którymi ostatnie już chyba, najbardziej wymagające zadanie- egzamin dojrzałości. Eleganckie stroje wszystkich przybyłych gości, nauczycieli a przede wszystkim naszych drogich Uczniów świadczyły o podniosłości i wyjątkowej wartości tej chwili.

 Nie tylko na twarzach Uczniów ale i ich Wychowawców dostrzec można było całą gamę emocji- radość i ekscytację ukończenia etapu edukacji, ulgę po ostatnich szkolnych bojach, dumę i wzruszenie, bo oto kolejni młodzi ludzie opuszczają mury naszej szkoły i idą z podniesionymi głowami mierzyć się z rzeczywistością. Długo by wymieniać;) Dziękujemy Wam Drodzy Uczniowie za te 3,4 lata, które zechcieliście przeżyć razem z nami. Za każdy uśmiech i chwile zadowolenia ze wspólnej pracy. Wychowawcom pozostaje pogratulować dobrze wykonanej roboty i pocieszyć- może we wrześniu dostaniecie pod opiekę kolejną grupę wspaniałej młodzieży, tak na otarcie łez ;)

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 578

Wczoraj 1172

W tygodniu 578

W miesiącu 29172

Od początku 2019 roku 874975

Czy oglądałeś nasze programy nadawane w TV18? ZAPRASZAMY!

Wejdź na stronę naszej telewizji. Wejdź!

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech