Dnia 28.03.2018r. na czwartej lekcji odbył się finał konkursu “Umysły ścisłe ZSGD”. Uczniowie, którzy wykazali się największą wiedzą podczas pisemnych, grudniowych eliminacji, zaprezentowali swoją wiedzę w rywalizacji, która miała formę zbliżoną do zasad teleturnieju “Jeden z dziesięciu”.

  Zmagania sprawiły wiele radości uczestnikom, organizatorom oraz obserwatorom konkursu. Część ustna potwierdziła wyniki z poprzedniego etapu. Pierwsze miejsce w obu częściach zajął Bartosz Bandyszak z 2gw. Drugie miejsce w finale zajął Józef Jezierski z klasy 2la, trzecie - Damian Stasik z 2ga. Serdeczne gratulacje dla zwycięzców oraz wszystkich, którzy zakwalifikowali się do finału. Podziękowania dla uczniów klasy 2ga za pomoc przy organizacji konkursu.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.