Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
środa4kwiecień201805:45
Information
Konkursy szkolne
Małgorzata Skowiera
994 odsłon

 Dnia 28.03.2018r. na czwartej lekcji odbył się finał konkursu “Umysły ścisłe ZSGD”. Uczniowie, którzy wykazali się największą wiedzą podczas pisemnych, grudniowych eliminacji, zaprezentowali swoją wiedzę w rywalizacji, która miała formę zbliżoną do zasad teleturnieju “Jeden z dziesięciu”.

  Zmagania sprawiły wiele radości uczestnikom, organizatorom oraz obserwatorom konkursu. Część ustna potwierdziła wyniki z poprzedniego etapu. Pierwsze miejsce w obu częściach zajął Bartosz Bandyszak z 2gw. Drugie miejsce w finale zajął Józef Jezierski z klasy 2la, trzecie - Damian Stasik z 2ga. Serdeczne gratulacje dla zwycięzców oraz wszystkich, którzy zakwalifikowali się do finału. Podziękowania dla uczniów klasy 2ga za pomoc przy organizacji konkursu.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech