Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
wtorek6marzec201810:37
Information
Biblioteka
Dorota Wyrzykiewicz
608 odsłon

      W poniedziałek 5 marca odbyła się kolejna edycja Szkolnego Turnieju Szachowego. Wzięło w nim udział 22 uczniów. Wśród nich była również jedna uczestniczka, co dowodzi, że kobiety również świetnie sobie radzą w tej dyscyplinie sportu. Zachęcamy, aby w kolejnych edycjach wystartowało jeszcze więcej pań.

      W pierwszym etapie wylosowano pary, które zmierzyły się ze sobą w pojedynku eliminacyjnym. Wygrani przechodzili do kolejnego etapu. W drugiej turze, do której zakwalifikowało się 11 uczestników, wszyscy mieli okazję zmierzyć się ze sobą. Bezkonkurencyjnym zwycięzcą Turnieju okazał się Mikołaj Słowek z klasy 1ga. Zdeklasował rywali, wygrywając wszystkie partie. Walka była zacięta. O drugie miejsce toczył się prawdziwy bój, gdyż potrzebna była dogrywka. Ostatecznie drugie miejsce zajął Sławomir Chmielewski (kl. 2gw), natomiast trzecie Bartosz Boryczko (kl. IVga).

      Wszystkim serdecznie gratulujemy i zachęcamy do uczestnictwa w kolejnych edycjach Turnieju.

Organizatorzy: Dominika Goldman, Małgorzata Sargalska, Kinga Sarna, Dorota Wyrzykiewicz

 

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 577

Wczoraj 920

W tygodniu 1497

W miesiącu 14654

Od początku 2019 roku 14881

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, klikając >> OK << zgadzasz się, że używamy plików cookie.

Jeżeli chcesz przeczytać nasze informacje o zasadach Rodo wybierz przycisk >> RODO <<.

OK RODO
Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech