Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Były horoskopy, wróżby o zawodach i zamążpójściu, a także tradycyjne lanie wosku. Każdy z uczestników próbował rozpoznać kształt swojej figury, a potem poznał jego znaczenie. Na zakończenie wspólnie wybrano film, który obejrzano przegryzając przekąski. Wieczór przebiegł w miłej atmosferze, a każdy z wychowanków miał szansę poznać się lepiej.

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, klikając >> OK << zgadzasz się, że używamy plików cookie.

Jeżeli chcesz przeczytać nasze informacje o zasadach Rodo wybierz przycisk >> RODO <<.

OK RODO
Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech