Materiały i przybory pomocnicze, z których mogą korzystać zdający w części pisemnej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w sesji styczeń-luty 2018r.

         Każdy zdający w części pisemnej z wykorzystaniem arkuszy egzaminacyjnych i kart odpowiedzi powinien mieć:

-       długopis (pióro) z czarnym tuszem (atramentem), przeznaczony do zaznaczania rozwiązań,

-       może mieć kalkulator prosty (kalkulator, który umożliwia wykonywanie tylko dodawania, odejmowania, mnożenia, dzielenia, ewentualnie obliczanie procentów lub pierwiastków kwadratowych z liczb).

 

Materiały i przybory pomocnicze, z których mogą korzystać zdający w części praktycznej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w sesji styczeń-luty 2018r. 

-       długopis (pióro) z czarnym tuszem (atramentem), przeznaczony do zaznaczania rozwiązań,

-       kalkulator prosty (kalkulator, który umożliwia wykonywanie tylko dodawania, odejmowania, mnożenia, dzielenia, ewentualnie obliczanie procentów lub pierwiastków kwadratowych z liczb),

oraz

-       B.32, M.42- ołówek, gumka, linijka, temperówka,

-       B.35, B.36 - kalkulator z funkcjami trygonometrycznymi i logarytmicznymi, ołówek, gumka, linijka 20 cm, ekierka, długopisy z czerwonym, zielonym i czarnym tuszem, temperówka.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.