Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
Cz2listopad201713:44
Information
Biblioteka
Dorota Wyrzykiewicz
1001 hits
Wystawa i konkurs ortograficzny

          30 listopada o godz. 9.45 w sali 112 odbędzie się II edycja Szkolnego Konkursu Ortograficznego.

          W konkursie mogą wziąć udział wszyscy uczniowie z liceum, technikum i szkoły zawodowej. Zgłaszać swój udział można do 20 listopada w szkolnej bibliotece lub u prof. Krzysztofa Andrzejaka.

          Z tej właśnie okazji zorganizowano wystawę w holu biblioteki, która pozwoli skutecznie przypomnieć niektóre zasady pisowni polskiej i interpunkcji. Przed konkursem warto poćwiczyć, dlatego biblioteka przygotowała dla Was również przykładowe teksty dyktand.

          Zapraszamy do udziału w konkursie i do odwiedzenia wystawy. Zwycięzca zdobędzie tytuł Szkolnego Mistrza Ortografii 2017/2018. Życzymy dobrej zabawy!

         

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 404

Wczoraj 462

W tygodniu 2673

W miesiącu 3247

Od początku 2019 roku 208969

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech