Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
wtorek31październik201711:07
Information
Biblioteka
Małgorzata Sargalska
564 odsłon

          30 października w sali 108 rywalizowali ze sobą uczniowie ZSGD, którzy do perfekcji opanowali trudną sztukę pięknego czytania. Prezentowano wiersz Juliana Tuwima - mistrza efektów dźwiękonaśladowczych w poezji dla dzieci - o panu Tralalińskim mieszkającym „w Śpiewowicach, pięknym mieście”.

          Oceniano interpretację utworu, dykcję, zastosowanie interpunkcji, opanowanie tekstu oraz ogólny wyraz artystyczny. Za najlepiej (najpiękniej) czytających jury uznało:

Jakuba Karasińskiego z kl.2 GA (1 miejsce),

Jakuba Prusa z kl.1 G (2 miejsce),

Darię Bukowską z kl.1 G (3 miejsce).

          Gratulacje należą się wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie. Serdecznie zapraszamy za rok, na kolejną edycję, dobra zabawa gwarantowana!

 

 

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 175

Wczoraj 652

W tygodniu 4053

W miesiącu 11389

Od początku 2019 roku 33524

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, klikając >> OK << zgadzasz się, że używamy plików cookie.

Jeżeli chcesz przeczytać nasze informacje o zasadach Rodo wybierz przycisk >> RODO <<.

OK RODO
Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech