Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
Cz26październik201712:38
Information
Biblioteka
Dorota Wyrzykiewicz
1268 hits
Konkurs wiedzy o życiu i działalności naukowej Marii Skłodowskiej-Curie (GALERIA)

 

        7 listopada przypada 150. rocznica urodzin wielkiej polskiej uczonej Marii Skłodowskiej-Curie, wyróżnionej dwukrotnie nagrodą Nobla w dwóch różnych dziedzinach nauk przyrodniczych. Z tej właśnie okazji biblioteka szkolna zorganizowała Konkurs wiedzy o życiu i działalności naukowej Marii Skłodowskiej-Curie, który odbył się 23 października. Na konkurs stawiło się piętnastu uczestników, których zadaniem było rozwiązanie testu.

          Wcześniej biblioteka zorganizowała wystawę pt.: Takiej Marii raczej nie znacie! Wszyscy uczniowie mieli okazję zaznajomić się ze szczegółami życia wielkiej uczonej oraz zapoznać z jej rodzinnymi zdjęciami i drzewem genealogicznym.

Wyniki konkursu zostały głoszone 26 października. Oto werdykt komisji konkursowej:

 I miejsce – Rafał Kaźmierczak, kl. 1 gw

II miejsce – Paulina Daszkiewicz, kl. 1 la

III miejsce – Marta Jeżewska, kl. 1 gw

Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody książkowe. Serdecznie gratulujemy wyróżnionym uczniom i dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom konkursu smile

Organizatorzy: Małgorzata Sargalska, Dorota Wyrzykiewicz

maria1JPG.jpg maria2JPG.jpg maria3JPG.jpg

maria4.1JPG.jpg maria5JPG.jpg maria6JPG.jpg

maria7JPG.jpg maria8JPG.jpg maria9.2JPG.jpg

maria9.3JPG.jpg maria9.41JPG.jpg maria9.5JPG.jpg

         

 

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech