Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
czwartek26październik201712:38
Information
Biblioteka
Dorota Wyrzykiewicz
646 odsłon

 

        7 listopada przypada 150. rocznica urodzin wielkiej polskiej uczonej Marii Skłodowskiej-Curie, wyróżnionej dwukrotnie nagrodą Nobla w dwóch różnych dziedzinach nauk przyrodniczych. Z tej właśnie okazji biblioteka szkolna zorganizowała Konkurs wiedzy o życiu i działalności naukowej Marii Skłodowskiej-Curie, który odbył się 23 października. Na konkurs stawiło się piętnastu uczestników, których zadaniem było rozwiązanie testu.

          Wcześniej biblioteka zorganizowała wystawę pt.: Takiej Marii raczej nie znacie! Wszyscy uczniowie mieli okazję zaznajomić się ze szczegółami życia wielkiej uczonej oraz zapoznać z jej rodzinnymi zdjęciami i drzewem genealogicznym.

Wyniki konkursu zostały głoszone 26 października. Oto werdykt komisji konkursowej:

 I miejsce – Rafał Kaźmierczak, kl. 1 gw

II miejsce – Paulina Daszkiewicz, kl. 1 la

III miejsce – Marta Jeżewska, kl. 1 gw

Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody książkowe. Serdecznie gratulujemy wyróżnionym uczniom i dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom konkursu smile

Organizatorzy: Małgorzata Sargalska, Dorota Wyrzykiewicz

         

 

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 213

Wczoraj 652

W tygodniu 4091

W miesiącu 11427

Od początku 2019 roku 33562

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, klikając >> OK << zgadzasz się, że używamy plików cookie.

Jeżeli chcesz przeczytać nasze informacje o zasadach Rodo wybierz przycisk >> RODO <<.

OK RODO
Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech