Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
Śr11październik201707:16
Information
Administrator strony
1152 hits
Konkurs fotograficzy

Co zrobić, by wziąć udział? To proste:
1. NIE OSZUKUJ! Usuń to zdjęcie mostu, które właśnie pobrałeś z internetu. Fotografia ma być wykonana przez Ciebie.
2. Wybierz pogodny dzień, najlepsze jest słońce od 16:00 do 17:30.
3. Obejrzyj obiekt przed zrobieniem zdjęcia i wybierz najciekawsze ujęcie.
4. Jeszcze raz wybierz ujęcie, bo poprzednie było złe. ;) Pomyśl twórczo. Nie rób zdjęć banalnych lub takich, jakich setki na pocztówkach. Zmień swoją perspektywę, wejdź wyżej, zejdź niżej, odejdź dalej, podejdź bliżej, kucnij, wespnij się na palce, przynieś drabinę, użyj drona, wystrzel się z armaty, poleć balonem z aparatem. Poeksperymentuj z czasem naświetlania. Użyj odpowiedniego filtra. Albo ignoruj punkt drugi, przyjdź wieczorem i zrób zdjęcie w świetle latarń i neonów.
5. Jak już kadr będzie odpowiedni to wykonaj fotografię, której głównym elementem będzie most. Nie widzisz mostu? To go znajdź i cofnij się do punktu pierwszego. ;)
6. Wróć do domu i wybierz jedno zdjęcie. Jeśli chcesz - obrób je w foto szopie. Tylko nie przesadzaj - to nie profilówka na Facebooka.
7. Wywołaj zdjęcie w formacie minimum 15cm x 21cm - oczywiście na zdjęciu ma być most, a nie selfie z wakacji. ;)
8. Dostarcz fotografię przed 27. października do profesorów: A.Grzesiak, M.Kaczmarka, M.Skowiera.
9. Czekaj niecierpliwie do 6. listopada na ogłoszenie wyników.
10. Po ogłoszeniu wyników podziwiaj swoją pracę na wystawie szkolnej.
11. Najlepsze prace będą nagrodzone. Jeśli wśród nich będzie Twoja - odbierz nagrodę.

Więcej informacji o konkursie udzielą organizatorzy: A.Grzesiak, M.Kaczmarek, M.Skowiera.
Honorowy patronat: dyr. M.Lorek.

Powodzenia!
Organizatorzy.

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 432

Wczoraj 763

W tygodniu 2041

W miesiącu 12080

Od początku 2019 roku 700920

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech