Wakacje już się skończyły. Wróćmy jednak do ich początku. klasa 1GW przebywała  w 19 sog podczas obozu szkoleniowego w czerwcu. Oto wyróżnienia, które otrzymali nasi uczniowie podczas szkolenia:

CERTYFIKATY UKOŃCZENIA OBOZU

- BANDYSZAK Bartosz                                                    - BURDYŃSKI Wojciech

- CHMIELEWSKI Sławomir                                              - CIELASZYK Julia

- DYNKOWSKA Izabella                                                  - KOŁODZIEJ Dawid

- KRZYŻANOWSKI Dominik                                            - ŁUCZAK Przemysław

- ŁUKOWIAK Natalia                                                         - MAĆKOWIAK Adam

- MICHALAK Mateusz                                                       - NASKRĘT Maksymilian

- ODWROT Adrian                                                             - STAROSTA Honorata

- STAUDT Filip                                                                   - SZULC Franciszek

- TIMM Maria                                                           - ZIMNY Piotr

ZA WYRÓŻNIAJĄCĄ POSTAWĘ PODCZAS ZAJĘĆ INŻYNIERYJNO – SAPERSKICH

- STAUDT Filip

ZA NAJSZYBSZE POKONANIE TRASY MARSZOBIEGU

- CHMIELEWSKI Sławomir

ZA NAJLEPSZE WYNIKI I WZOROWĄ POSTAWĘ PODCZAS ZAJĘĆ STRZELECKICH

            Dziewczęta:                                                                                    Chłopcy:

- 1 m. ŁUKOWIAK Natalia                                                            - 1 m. MAĆKOWIAK Adam

- 2 m. DYNKOWSKA Izabella                                                      - 2 m. ZIMNY Piotr

- 3 m. TIMM Maria                                                                          - 3 m. MICHALAK Mateusz

ZA NAJLEPSZE UMIEJĘTNOŚCI GEODEZYJNE

- MAĆKOWIAK Adam

ZA WYRÓŻNIAJĄCĄ POSTAWĘ PODCZAS ZAJĘĆ Z MUSZTRY

- SZULC Franciszek

ZA NAJLEPSZE WYNIKI PODCZAS TESTÓW SPRAWNOŚCIOWYCH

            Dziewczęta:                                                                                    Chłopcy:

- ŁUKOWIAK Natalia                                                                     - MAĆKOWIAK Adam

 

 

AKT MIANOWANIA NA STOPIEŃ STARSZEGO KADETA

- kadet BANDYSZAK Bartosz

- kadet MAĆKOWIAK Adam

- kadet MICHALAK Mateusz

- kadet STAROSTA Honorata

- kadet TIMM Maria

Pisaliśmy też

Mamy złoty medal licealiady!

Mamy złoty medal licealiady!

Czytaj więcej
Szkolenie proobronne.

Szkolenie proobronne.

Czytaj więcej
Sukcesy naszych uczniow

Sukcesy naszych uczniow

Czytaj więcej
Zostań żołnierzem sił powietrznych.

Zostań żołnierzem sił powietrznych.

Czytaj więcej
Głos Wielkopolski rozpoczął konkurs - Nauczyciel na medal

Głos Wielkopolski rozpoczął konkurs - Nauczyciel na medal

Czytaj więcej

Najnowsze

Wyniki zbiórki nakrętek

Wyniki zbiórki nakrętek

Czytaj więcej
Mamy złoty medal licealiady!

Mamy złoty medal licealiady!

Czytaj więcej
Szkolenie proobronne.

Szkolenie proobronne.

Czytaj więcej
Sukcesy naszych uczniow

Sukcesy naszych uczniow

Czytaj więcej
Zostań żołnierzem sił powietrznych.

Zostań żołnierzem sił powietrznych.

Czytaj więcej

Najczęściej czytane

Klasy maturalne zakończyły rok szkolny

Klasy maturalne zakończyły rok szkolny

Czytaj więcej
Rozpoczęcie roku szkolnego

Rozpoczęcie roku szkolnego

Czytaj więcej
Wymiana międzyszkolna

Wymiana międzyszkolna

Czytaj więcej
Odwiedził nas nasz absolwent Piotr Reiss.

Odwiedził nas nasz absolwent Piotr Reiss.

Czytaj więcej
Konkurs literacki

Konkurs literacki "Piszę, więc jestem".

Czytaj więcej

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.