Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)

Włochy:

Julia Kłosowska 2 ga geodeta
Weronika Woźniak 2 ga geodeta
Liliana Sokólska 2 ga geodeta

Grzegorz Grundkiewicz 2 ga geodeta
Agnieszka Brychcy 2 ga geodeta
Jakub Michalak 2 ds drogowiec
Krzysztof Zawiasa 2 ds drogowiec
Roksana Sobczyk 1 ds drogowiec
Michał Kulawiak 3 ts m. samochodowy
Adrian Geisler 1 ds m. samochodowy
Jakub Maćkowiak 3 ts m. samochodowy
Eryk Bury 1ds m. samochodowy

Irlandia Północna:

Andrzej Ratajczak 3 ga geodeta
Dawid Smolich 3 ga geodeta
Kamil Skowronek 3 ga geodeta
Jan Jarczyk 2 gw geodeta
Michał Tąta 2 gw geodeta
Kacper Grylewicz 2 ds drogowiec
Jakub Pasternak 1 ds drogowiec
Adam Jama 1 ds drogowiec
Dawid Michalak 2 ds m. samochodowy
Jan Przybył 2 ds m. samochodowy
Jarosław Karlin 2 ds m. samochodowy
Władysław Daszyński 2 ds m. samochodowy


Rezerwowi:

Mechanicy:
I ds.
Tomasz Lenkewicz I ds
Paweł Perz I ds. przyniesie zgloszenie

Drogowcy:
Plackowski Bartosz I ds
Misztal Maksym 2ds

Geodeci:
Adamska Aleksandra 2 gw
Jakub Kaźmierski Jakub 2gw

Proszę uczniów, którzy jeszcze nie wysłali CV o pilne ich przygotowanie w j. angielskim i przesłanie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

www.europass.cedefop.europa.eu

CV bedzie poprawione i uzupełnione przez nauczyciela.

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 592

Wczoraj 968

W tygodniu 1560

W miesiącu 31720

Od początku 2019 roku 913866

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech