Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
Cz13grudzień201222:37
Information
Współzawodnictwo
Administrator strony
3157 hits
Konkurs ortograficzny o Puchar Pani Dyrektor ZSGD (GALERIA) (FILM)

 Każdego roku w szkole organizowany jest konkurs ortograficzny. W tym roku wzięli w nim udział wszyscy uczniowie ZSGD. Pierwszy etap, w którym uczniowie pisali dyktando, odbył się w październiku, drugi, do którego przeszło 21 uczniów odbył się w listopadzie. Polegał na napisaniu testu ortograficznego. Do finału przeszło 5 uczniów, w szranki stanęło 4.

  29 listopada 2012 czworo finalistów wygłosiło swe prezentacje, dotyczące reguł ortograficznych, oraz odpowiadało na wylosowane przez siebie pytania. Wszyscy świetnie radzili sobie z niełatwymi zadaniami, a liczba zdobytych punktów zdecydowała o kolejności. I tak: Adam Białasik z kl. 3 gd był czwarty, Adrian Tymiński z kl. 4gb trzeci, Maciej Grędecki z kl. 3gd drugi. Mistrzem ortografii ZSGD 2012 został Norbert Waleński, uczeń kl. 4gb. Laureat otrzymał z rąk Pani Dyrektor ZSGD nagrodę, był nią Puchar Mistrza Ortografii ZSGD 2012. Wszystkim finalistom serdecznie gratulujemy!

{videobox}xQRrRefacQ0{/videobox}

 

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech