Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 5.00 (1 głosowało)
So18marzec201719:39
Information
Biblioteka
Dorota Wyrzykiewicz
1215 hits
I Ty możesz zostać Szkolnym Mistrzem Ortografii!

Zapraszamy do wzięcia udziału w Szkolnym Konkursie Ortograficznym, którego pierwszy etap odbędzie się 10 kwietnia o godz. 10.45. 

Zwycięzcy tej części konkursu zmierzą się w finale wyłaniającym Szkolnego Mistrza Ortografii 2016/2017. Prosimy o zgłaszanie trzech uczestników z każdej klasy. Listę osób, które wezmą udział w konkursie, prowadzą pan prof. Krzysztof Andrzejak oraz pani prof. Dorota Wyrzykiewicz. Zgłoszenia można przesyłać Librusem wspomnianym nauczycielom lub wychowawcom klas. Zapraszamy do zabawy!

Ortografia prosta rzecz, odstaw kompa, książki weź!

          

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 96

Wczoraj 653

W tygodniu 2311

W miesiącu 7457

Od początku 2019 roku 197340

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok Odmawiać
Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech