Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
poniedziałek26listopad201211:47
Information
Współpraca
MiG
2493 odsłon

 

We wtorek w 26 listopada p. dyrektor Małgorzata Lorek podpisała w imieniu naszej szkoły umowę Wyższą Szkołą Bezpieczeństwa, która reprezentowali dr Andrzej Zduniak Rektor Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa,

dr Andrzej Bolewski Prorektor ds. kontaktów, dr Joanna Farysej Dyrektor Centrum Konferencyjno Szkoleniowego.

 

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 454

Wczoraj 575

W tygodniu 2411

W miesiącu 9792

Od początku 2019 roku 182019

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, klikając >> OK << zgadzasz się, że używamy plików cookie.

Jeżeli chcesz przeczytać nasze informacje o zasadach Rodo wybierz przycisk >> RODO <<.

OK RODO
Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech