Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
Pn26listopad201211:47
Information
Współpraca
MiG
3054 hits
Współpraca z Wyższą Szkołą Bezpieczeństwa (GALERIA)

 

We wtorek w 26 listopada p. dyrektor Małgorzata Lorek podpisała w imieniu naszej szkoły umowę Wyższą Szkołą Bezpieczeństwa, która reprezentowali dr Andrzej Zduniak Rektor Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa,

dr Andrzej Bolewski Prorektor ds. kontaktów, dr Joanna Farysej Dyrektor Centrum Konferencyjno Szkoleniowego.

 

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 755

Wczoraj 701

W tygodniu 755

W miesiącu 3916

Od początku 2019 roku 412661

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech