Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Poruszono również następujące tematy : - dobre maniery w restauracji, biurze, teatrze i kinie - właściwe zachowanie w sklepie, środkach komunikacji, - powitanie, podawanie ręki, przejście na „ty” - wręczanie i przyjmowanie prezentów, kwiatów - całowanie przy powitaniu, przepuszczanie kobiet - przedstawianie się Temat ten wywołał duże zainteresowanie wśród młodzieży, chłopcy aktywnie uczestniczyli podczas zajęć, chętnie odpowiadali na pytania, wykazywali duże zaangażowanie. Zajęcia poprowadził wychowawca Ryszard Ranecki. Podczas tego spotkania z młodzieżą obecna była pani Kierownik Internatu Renata Zapotoczna

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, klikając >> OK << zgadzasz się, że używamy plików cookie.

Jeżeli chcesz przeczytać nasze informacje o zasadach Rodo wybierz przycisk >> RODO <<.

OK RODO
Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech