Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
Wt13listopad201222:24
Information
Współzawodnictwo
Administrator strony
3285 hits
Konkurs plastyczny rozstrzygnęty (galeria)

  W środę 7 listopada został rozstrzygnięty konkurs plastyczny "NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI"

 

OTO WYNIKI: I MIEJSCE - ZUZANNA BRZUSZKIEWICZ KL.IIGB,
II MIEJSCE - MAGDALENA KACZMAREK KL.III LA,
III MIEJSCE - MAŁGORZATA KONIECZNA KL.I LA.

Prace można oglądać na wystawie w świetlicy szkolnej.

.

 

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech