Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
Wt30październik201218:24
Information
Bibliotekarz poleca
rockman
2693 hits
Bohaterowie naszych czasów

 

  W ostatnich tygodniach mogliśmy zauważyć wielki „bum” na Paktofonikę. „Bum”, który trwa do dziś i zapewne przez najbliższe dnie, tygodnie, miesiące trwać będzie. Historia trzech przyjaciół pochodzących ze Śląska pokazuje nie tylko powstanie zespołu ale także marzenia do jakich chłopacy dążyli.

   Magik, Fokus i Rahim – trójka przyjaciół, których połączyła wspólna pasja i zainteresowanie hip-hopem. W czasach stalinizmu, gdzie przemysł muzyczny dopiero kiełkował, chłopacy pokazywali że należy im się więcej. Byli o krok dalej. Niestety, wobec trudów codziennego życia Magik nie wytrzymuje presji.

 

  Książka jest niczym innym jak scenariuszem filmu z dodatkami w postaci zdjęć, wywiadów oraz niektórych scen i fragmentów wykreślonych ze scenariusza.

 

  Po przeczytaniu owej pozycji człowiek zastanawia się nad aspektami swojego życia m.in. czym są jego problemy w porównaniu z tym co w życiu spotkało Magika? Czy wobec problemów lepiej jest uciec od odpowiedzialności? Łatwiej jest odpuścić?

 

 

 I tu ostatnie słowa Piotrka Łuszcza, skierowane do kolegów z zespołu: „Nie poddawajcie się, walczcie!” – są dla Nas drogowskazem na rozstaju dróg…

 

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech