Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
Pn21listopad201620:47
Information
Współpraca
Administrator strony
2120 hits
Finał akcji zbiórka karmy dla schroniska: „Przytulisko u Wandy”

  ADRES SCHRONISKA W PRZYBORÓWKU k/POZNANIA: PRZYBORÓWKO, 64-500 SZAMOTUŁY ADRES SCHRONISKA W RUŚCU k/WĄGROWCA RUSIEC 15, 62-120 WAPNO

  Poważne problemy zdrowotne, depresja i potworny stres zmaltretowanych zwierząt… to tylko niektóre problemy, z którymi Przytuliska muszą borykać się przy przyjmowaniu nowych zwierząt. Bezmyślność ludzka nie zna granic – pomysłowość w dręczeniu bezbronnych zwierząt również. To przez znieczulicę i obojętność ludzką wobec naszych „braci mniejszych” ma miejsce tyle zwierzęcych dramatów.

 

  Fundacja robi wszystko co w  jej mocy, żeby uratować jak najwięcej stworzeń, wolontariusze bardzo ciężko pracują by poprawić psi los… Żeby chociaż zakończenie zmarnowanego przez niegodziwych ludzi psiego życia obyło się bez cierpienia. Schroniska pełne są również psów, które nie doznały bólu od byłego właściciela, ale które doświadczyły największej krzywdy- zostały porzucone przez domowników. Takie psy często latami czekają na nowych właścicieli, niekiedy spędzają w schronisku całe życie.
Do ratowania zwierząt niestety nie potrzeba tylko dobrych chęci i pracy. Potrzebne są fundusze, pomoc ludzi dobrej woli, wsparcie rzeczowe i finansowe. 

 

Wszyscy kochamy zwierzęta, ale tak niewielu o nich pamięta…

 

 Szczególne podziękowania należą się : P. Halince, z sekretariatu, klasie I ga, wychowawcy-P. Beacie Pospychale, klasie I ds,  wychowawcy - p. Annie Grzesiak, Konradowi Olszewskiemu i całej klasie III gd , wychowawcy- p. Magdalenie Kulikowskiej, P. Zdzisiowi- rzemieślnikowi i P. Dyrektor Małgorzacie Lorek. DziękujemyJ

 

                                                                                Organizatorzy:

 

                                                                             Samorząd Uczniowski,

 

z opiekunami: Dominiką Goldman i Kingą Sarną

 

p.   Emilia   – przedstawiciel rodziców

 

 

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 177

Wczoraj 1689

W tygodniu 4642

W miesiącu 11117

Od początku 2019 roku 314868

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech