Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
Wt30październik201218:28
Information
Bibliotekarz poleca
rockman
2881 hits
CZYSTA ANARCHIA

Jej autorem jest Woody Allen. Któż go nie zna? Reżyser filmów- m.in. „Zakochani w Rzymie”, „Co nas kręci, co nas podnieca” a także muzyk ( występował w Warszawie 28.12.2008) a co najważniejsze, pokazał się ze strony znakomitego pisarstwa.

 I tak, w Wasze ręce oddaję książkę – mianowicie zbiór jego tekstów, krótkich historyjek. W każdej z nich znajdziemy m.in. wyrafinowane obelgi, które mimo, że ociekają jadem, rozbawiają do łez. Innym razem, gdzie dostrzegamy dialogi wielu osób mimowolnie się uśmiechamy. Wszystkie gierki słowne oddziaływują na nasz rozwój mentalny – uczymy się nowych słów, dostrzegamy inne pozytywne aspekty np. jak wybrnąć z danej sytuacji.

Wszystkie teksty są kunsztem dla naszej intelektualności – w komicznym świetle, przedstawione są nie tylko pytania dotyczące naszej egzystencji, ale także wszelkie surrealistyczne historie np. o Myszce Miki, która jest świadkiem w sprawie przeciw Walt Disney Company.

Cóż mogę dodać? Jeśli nie boisz się konfrontacji z mistrzem pióra i dawno nie miałeś okazji się pośmiać – tak więc drogi czytelniku: książka w dłoń! I udanej podróży wśród szalonych myśli autora.

 

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Wypożycz książkę online:

Możesz wypożyczyć lekturę lub ciekawą książkę przez internet. >>>Wejdź do naszej biblioteki<<<<

Jesteśmy też na facebooku

Facebook naszej biblioteki >>> >>>TUTAJ<<<<

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech