Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
niedziela28październik201218:34
Information
Biblioteka
rockman
1365 odsłon

  

        Jest rok 1996. Małe miasteczko Medworth nie wyróżnia się niczym szczególnym. Ot, spokojna mieścina, z małą ilością rozrywek. Lecz tego dnia wszystko miało się zmienić.

          Ray  McKenzie i Stevie Pike sprzątają zapuszczone miejsca na lokalnej nekropolii. W dniu dzisiejszym sprzątali najstarszą część cmentarza – stary pień ściętego drzewa. Czy przedmiot który znaleźli, może być przyczyną wielu złych, okrutnych wręcz i potwornych zdarzeń? Żeby poznać te pytania, cofnijmy się o 400 lat…   

         Rok 1596. Podczas „bardzo intensywnego przesłuchania” (czyt. tortur) czarownica wyjawia sekret medalionu… Starego medalionu… Jak się słusznie domyślacie, „w nagrodę” zostaje powieszona.

       Wszelkie zdarzenia mające miejsce w Medworth cechuje brutalność. Młody komendant policji, Tom Lambert, borykający się z tragicznymi wspomnieniami z przeszłości, z wielką ochotą przystępuje do pracy. Lecz gdy obrażenia ofiar z następnego morderstwa pokrywają się z wcześniejszym, coś wydaję się być nie tak…

Owa pozycja napisana przez Shaun’a Hutson’a przyciąga czytelnika ciekawą historią i dla niektórych, powtarzam, dla niektórych, krwawymi opisami. Po jej przeczytaniu odczuwałem pozytywne wrażenia, które utwierdziły mnie w świadomości, że nasza biblioteka posiada takie ciekawe książki, nie ustępujące pola mistrzom gatunku. Dla osób lubiących owe książki z gatunku horroru, pozycja prawie obowiązkowa.

 

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 41

Wczoraj 326

W tygodniu 2184

W miesiącu 5494

Od początku 2019 roku 150345

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, klikając >> OK << zgadzasz się, że używamy plików cookie.

Jeżeli chcesz przeczytać nasze informacje o zasadach Rodo wybierz przycisk >> RODO <<.

OK RODO
Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech