Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
N28październik201218:34
Information
Biblioteka
rockman
1844 hits
Mortis Dei…

  

        Jest rok 1996. Małe miasteczko Medworth nie wyróżnia się niczym szczególnym. Ot, spokojna mieścina, z małą ilością rozrywek. Lecz tego dnia wszystko miało się zmienić.

          Ray  McKenzie i Stevie Pike sprzątają zapuszczone miejsca na lokalnej nekropolii. W dniu dzisiejszym sprzątali najstarszą część cmentarza – stary pień ściętego drzewa. Czy przedmiot który znaleźli, może być przyczyną wielu złych, okrutnych wręcz i potwornych zdarzeń? Żeby poznać te pytania, cofnijmy się o 400 lat…   

         Rok 1596. Podczas „bardzo intensywnego przesłuchania” (czyt. tortur) czarownica wyjawia sekret medalionu… Starego medalionu… Jak się słusznie domyślacie, „w nagrodę” zostaje powieszona.

       Wszelkie zdarzenia mające miejsce w Medworth cechuje brutalność. Młody komendant policji, Tom Lambert, borykający się z tragicznymi wspomnieniami z przeszłości, z wielką ochotą przystępuje do pracy. Lecz gdy obrażenia ofiar z następnego morderstwa pokrywają się z wcześniejszym, coś wydaję się być nie tak…

Owa pozycja napisana przez Shaun’a Hutson’a przyciąga czytelnika ciekawą historią i dla niektórych, powtarzam, dla niektórych, krwawymi opisami. Po jej przeczytaniu odczuwałem pozytywne wrażenia, które utwierdziły mnie w świadomości, że nasza biblioteka posiada takie ciekawe książki, nie ustępujące pola mistrzom gatunku. Dla osób lubiących owe książki z gatunku horroru, pozycja prawie obowiązkowa.

 

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 159

Wczoraj 795

W tygodniu 3398

W miesiącu 3398

Od początku 2019 roku 380202

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech