Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
Pt28październik201618:42
Information
Bibliotekarz poleca
Dorota Wyrzykiewicz
1691 hits
Teatr u Przyjaciół

Spektakl „Gomber” w Teatrze u Przyjaciół to próba zmierzenia się z głównym problemem dorobku pisarskiego Witolda Gombrowicza - tematem formy.

Można przyjrzeć się normom i relacjom międzyludzkim, w dwóch aspektach: społecznym i filozoficznym. Czy jest możliwe wyzwolenie się z formy? Jeśli tak, to jakim kosztem? Czy kiedykolwiek możemy być sobą? Czy człowiek istnieje bez formy? Na takie pytania możemy znaleźć odpowiedź, wybierając się do skromnego teatru o niezwykłej atmosferze i klimacie. Teatr u Przyjaciół mieści się w ścisłym centrum Poznania, przy ul. Mielżyńskiego 27 i ma charakter społeczny. Oznacza to, że łatwo się tam dostać, a jednocześnie że nie należy oczekiwać luksusów w postaci miękkich foteli, windy i klimatyzacji. Za to bilety ulgowe kosztują jedyne 15 zł, co umożliwia udział w przedstawianiach młodym poznaniakom: gimnazjalistom, licealistom i studentom. Aromatyczna kawa i pyszne domowe ciasto w teatralnej kawiarence wynagrodzą nam wspinanie się na wysokie czwarte piętro starej kamienicy, w której mieści się teatr. Czas niestracony, mile spędzony. Polecam, warto zobaczyć!

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Wypożycz książkę online:

Możesz wypożyczyć lekturę lub ciekawą książkę przez internet. >>>Wejdź do naszej biblioteki<<<<

Jesteśmy też na facebooku

Facebook naszej biblioteki >>> >>>TUTAJ<<<<

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech