Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 5.00 (3 Votes)
Pt28październik201618:21
Information
Bibliotekarz poleca
Dorota Wyrzykiewicz
2285 hits
Beata Pawlikowska...w dżungli życia, w dżungli samotności

Jak pewnie większość z Was wie, Beata Pawlikowska to polska podróżniczka, pisarka, dziennikarka, tłumaczka, fotografka oraz ilustratorka książek.

Najbardziej znana jest ze swojego cyklu audycji „Świat według blondynki”, który przez szereg lat można było słuchać w Radio Zet, a w którym to opisywała swoje podróże do najdalszych zakątków świata. W książce „W dżungli życia. Poradnik dla dziewczyn i chłopców oraz niektórych dorosłych” autorka opowiada o swojej najważniejszej podróży, podróży która zaczęła się dawno temu i która trwa nadal, o podróży przez życie po własne szczęście i wewnętrzny spokój. Jest to wiarygodna opowieść wynikająca z własnych doświadczeń autorki. Piękna i mądra książka, dzięki której, być może, wielu młodych ludzi odnajdzie swoje miejsce w życiu.

Druga z tej serii książka „W dżungli samotności” jest próbą odpowiedzi na pytanie, jak żyć aby być spełnionym i pogodzonym ze sobą człowiekiem, jak pokonywać niebezpieczne i często ekstremalne zakręty życiowe oraz jak postępować z ludźmi, którzy są dla nas toksyczni. A wszystkie rozważania odbywają się podczas podróży samolotem na trasie między Warszawą, Wyspą Wielkanocną i Bombajem. Pouczająca, oczyszczająca i uzdrawiająca lektura. Warto przeczytać, polecam!

 

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech