Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
Pt26październik201207:54
Information
Paweł Szot
1558 hits
Podziel się swoją pasją

PODZIEL SIĘ SWOJĄ PASJĄ

(mini wykłady w mini Uniwersytecie ZSGD)

 

Wszystkich, którzy w ramach projektu chcieliby opowiedzieć o swoich pasjach i wysłuchać innych interesujących wykładów prosimy o kontakt z organizatorami.

Czekamy na zgłoszenia do 15 listopada 2012 roku.

ZAPRASZAMY. Warto jest „dzielić się pasjami” !

Organizatorzy

prof. A. Bednarczyk

prof. J. Kaczmarek

prof. P. Szot

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 510

Wczoraj 1361

W tygodniu 2915

W miesiącu 6076

Od początku 2019 roku 414821

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech