Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
Śr20kwiecień201608:06
Information
Biblioteka
Ewa Bujas
1432 hits
Zbiórka książek dla dzieci i młodzieży przebywającej w szpitalach

 Nasza Szkoła bierze udział w Wielkiej Zbiórce Książek w ramach kampanii społecznej Zaczytani.org i tym samym ma niebywałą możliwość pomocy Małym Pacjentom w szpitalach,

domach dziecka, hospicjach, gdzie będą mogły powstać biblioteki promujące czytelnictwo.Książki są przeznaczone dla dzieci i młodzieży od 0-18 lat. Czas trwania zbiórki: 22.04 - 23.05.2016r. Książki można przynosić do biblioteki lub sali 21 bądź sali 105. Dzięki prowadzonej akcji mali pacjenci będą mogli zapomnieć o chorobie.

 

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 10

Wczoraj 1012

W tygodniu 2564

W miesiącu 8882

Od początku 2019 roku 460088

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech