Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
Śr6kwiecień201612:44
Information
Współpraca
Administrator strony
1965 hits
Współpraca ze Skanską

  

  Dyrekcja Zespołu Szkół Geodezyjno-Drogowych nawiązała współpracę ze Skanska, największą na polskim rynku firmą budowlano-deweloperską, zajmująca się m.in. realizacją projektów drogowo-mostowych.

Dzięki współpracy uczniowie będą mogli wziąć udział w praktykach na budowach Skanska (płatnych dla najlepszych uczniów), stażach zawodowych i seminariach. Będą także mieli okazję poznać nowoczesny sprzęt i technologie. Podjęta inicjatywa jest źródłem korzyści dla obu stron. Istotnym motywem współpracy jest potrzeba dopasowania szkolnictwa zawodowego do oczekiwań ze strony pracodawców. Uczniowie kształcący się na kierunku technik drogownictwa zyskują natomiast możliwość praktycznego poznania zawodu pod okiem najlepszych specjalistów w branży. Tak wykształceni absolwenci tego kierunku stają się atrakcyjnymi kandydatami do pracy, poszukiwanymi przez firmy takie jak Skanska.

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 191

Wczoraj 1689

W tygodniu 4656

W miesiącu 11131

Od początku 2019 roku 314882

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech