Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
Pt12październik201207:24
Information
Uroczystości szkolne
Kinga Sarna
4316 hits
Dzień Tygrysa (galeria)

 

  12 Października 2012r. w Naszej szkole odbył się dzień integracyjnydla wszystkich klas I.Zadaniem uczniów było zareklamowanie swojej klasy oraz udział w wielu ciekawych konkurencjach, które zbliżyły uczestników do siebie:) 

W tym roku to był wyjątkowy Dzień Tygrysa, ponieważ było to 10 spotkanie zorganizowane przez Panie Pedagog.Od 10 lat impreza mająca na celu zmniejszenie dystansu miedzy nauczycielami a uczniami, odbywa się w tej samej konwencji, w tym samym miejscu. Jak zwykle udało się rewelacyjnie, a uczestnicy imprezy od tego dnia z dumą noszą w sercu nazwę ZSGD :)

Zobacz galerię:

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 437

Wczoraj 1361

W tygodniu 2842

W miesiącu 6003

Od początku 2019 roku 414748

Czy oglądałeś nasze programy nadawane w TV18? ZAPRASZAMY!

Wejdź na stronę naszej telewizji. Wejdź!

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech