Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
środa23marzec201612:16
Information
Współpraca
Piotr Reiss
1327 odsłon

 

 W życiu każdego człowieka przychodzi moment na podjęcie ważnych decyzji. Znajdując się na rozstaju dróg staramy się wybrać prawidłową ścieżkę. Tak właśnie się stało gdy Piotr Reiss ukończył, jeszcze wtedy 8 letnią szkołę podstawową.

Zżyty z kolegami zaczął planować najbliższą mu wtedy przyszłość.

            Moja decyzja była uwarunkowana wieloma czynnikami – jednym z nich, i zarazem najważniejszym, była możliwość połączenia edukacji z treningami piłki nożnej.Wybrałem  Zasadniczą Szkołę Samochodową przy Zespole Szkół Geodezyjno-Drogowych. – wspomina z uśmiechem na twarzy król strzelców Ekstraklasy w sezonie 2006/2007. – Szkoła była świetna, a dni w niej spędzone pamiętam do dziś. Zawsze panowała tam atmosfera sprzyjająca nie tylko nauce, ale i realizowaniu szeroko pojętych praw młodości. Nigdy nie zapomnę naszego Pana Profesora… Pałając miłością do wykładanego przez siebie przedmiotu często zatracał się we własnych monologach nie zwracając uwagi na uczniów. Do dziś bawi mnie lekcja, podczas której opowiadając jedną ze swoich historii nie zauważył, że wyszedłem z klasy przez okno! – dodaje rozbawiony. – To nie tylko wspaniałe czasy młodości, szalonych pomysłów, ale i wyjątkowych znajomości. Po dziś dzień ciepło wspominam mecze rozegrane na hali z trybunami, która należała do Technikum Geodezyjno-Drogowego. Warto zaznaczyć, że uczyło się tam kilku koszykarzy Lecha. Korzystając z gościnności przez jakiś czas zacząłem uprawiać koszykówkę. Jeśli chodzi o kwestie nauki, w szkole zawodowej nigdy nie miałem z nią problemów. Świadomy swojej miłości do futbolu, zawsze starałem się wynosić najwięcej z lekcji, tak aby popołudnia spędzać na ukochanej murawie.

            Dziś, z perspektywy czasu, starając się ocenić trafność moich decyzji, jestem dumny z tego, że pomimo moich marzeń i towarzyszącej im determinacji priorytetem była dla mnie edukacja. Szkoły zawodowe to według mnie bardzo dobry wybór – uczą profesji, które z roku na rok są coraz bardziej pożądane. Mając fach w ręku można pozyskać naprawę dobrą pozycję na rynku pracy. A więc – Szacun dla zawodowców! 

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 239

Wczoraj 404

W tygodniu 239

W miesiącu 11982

Od początku 2019 roku 140820

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, klikając >> OK << zgadzasz się, że używamy plików cookie.

Jeżeli chcesz przeczytać nasze informacje o zasadach Rodo wybierz przycisk >> RODO <<.

OK RODO
Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech