Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
Śr24październik201209:48
Information
Współzawodnictwo
MiG
6403 hits
Konkurs literacki rozstrzygnięty (Film)

 W środę 24 października podczas dużej przerwy komisja w składzie pani Alicja Syrzysko - przewodnicząca, panie Magdalena Kulikowska i Arleta Bednarczyk członkowie  ogłosiła wyniki X Konkursu Literackiego "Piszę, więc jestem".

Zdecydowanym zwycięzcą i zdobywcą I nagrody został Filip Kudliński z II gd za opowiadanie "Ławka". Jak nam powiedział była to jego pierwsza praca literacka w życiu. Nie przyznano II nagrody. Dwie równorzędne III nagrody przyznano Sebastianowi Soczce z klasy IVgb i Małgorzacie Czyżyk z klasy II lc. Podczas ogłaszania wyników w bibliotece szkolnej przyznano dwa wyróznienia. Wyróżniono prace Geeny Al-ansi i Sylwii Czekały.

Przewodnicząca komisji konkursowej pani A.Syrzysko powiedziała nam - Cieszymy się, że młodzież coraz częściej  pisze nie tylko opowiadania fantastyczne, a swoje przemyślenia umieszcza w bardziej realistycznych formach.

Zobacz film :

{videobox}QhyLWOfvZzs{/videobox}

 

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech