Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
Śr17luty201613:20
Information
Administrator strony
2953 hits
Młodzieżowe zawody w udzielaniu pierwszej pomocy (GALERIA)

  Dnia 8 lutego w  naszej szkole rozpoczęły się "Młodzieżowe zawody w udzielaniu pierwszej pomocy" połączone z cyklem wykładów przeznaczonych dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z Poznania.

Wykłady i zawody prowadzone są przez pracowników i studentów Wydziału Ratownictwa Medycznego, Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Kolejne spotkania odbędą się  w dniu 22 lutego i 7 marca. Podsumowanie  i zawody dla drużyn biorących udział w projekcie odbędą się w dniach 21-23 marca 2016r.  Zapraszamy 

image 1 Kopiowanie.jpg image 2 Kopiowanie.jpg image 3 Kopiowanie.jpg

image 4 Kopiowanie.jpg image 5 Kopiowanie.jpg image 6 Kopiowanie.jpg

image 7 Kopiowanie.jpg

 

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech