Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
Śr2grudzień201507:25
Information
Administrator strony
1479 hits
XV EDYCJA Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego ENGLISH HIGH FLIER

Uczniowie, którzy wcześniej zgłosili chęć wzięcia udziału w tym konkursie proszeni są o punktualne przybycie do sali 113 w tym dniu (z ołówkiem i gumką).
Żaneta Siberna-Wolitzki - szkolny koordynator konkursu 

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 921

Wczoraj 1289

W tygodniu 2210

W miesiącu 18827

Od początku 2019 roku 707667

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech