Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
Pn26październik201521:46
Information
Projekty miedzyszkolne
Administrator strony
2164 hits
Pierwsza pomoc (GALERIA)

  Zespół Szkół Geodezyjno-Drogowych w Poznaniu został zaproszony przez Uniwersytet Medyczny do udziału w szkoleniu; Pierwsza pomoc – symulacja zdarzeń.

Szkolenie to opiera się na przeprowadzeniu symulacji medycznej zdarzeń, polegających na maksymalnym urealnieniu stanów zagrożenia życia.Było to niezwykle rozwijające działanie, które w bardzo realistyczny sposób sprawdziło nasze reakcje na sytuacje kryzysowe.Jest to bardzo ciekawa i przełomowa forma wdrażania treści pierwszej pomocy. Na zdjęciach są uczniowie ZSGD, którzy działali jako ratownicy medyczni ale również ucharakteryzowani uczestniczyli w szkoleniu jako ofiary wypadku.

1.jpg 10.jpg 2.jpg

3.jpg 4.jpg 5.jpg

6.jpg 7.jpg 8.jpg

9.jpg

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech