Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
Pn26październik201521:46
Information
Projekty miedzyszkolne
Administrator strony
1893 hits
Pierwsza pomoc (GALERIA)

  Zespół Szkół Geodezyjno-Drogowych w Poznaniu został zaproszony przez Uniwersytet Medyczny do udziału w szkoleniu; Pierwsza pomoc – symulacja zdarzeń.

Szkolenie to opiera się na przeprowadzeniu symulacji medycznej zdarzeń, polegających na maksymalnym urealnieniu stanów zagrożenia życia.Było to niezwykle rozwijające działanie, które w bardzo realistyczny sposób sprawdziło nasze reakcje na sytuacje kryzysowe.Jest to bardzo ciekawa i przełomowa forma wdrażania treści pierwszej pomocy. Na zdjęciach są uczniowie ZSGD, którzy działali jako ratownicy medyczni ale również ucharakteryzowani uczestniczyli w szkoleniu jako ofiary wypadku.

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 472

Wczoraj 1361

W tygodniu 2877

W miesiącu 6038

Od początku 2019 roku 414783

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech