Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
Pn26październik201509:31
Information
Anna Grzesiak
1288 hits
NARODOWE ŚWIETO NIEPODLEGŁOŚCI W ZSGD

- praca indywidualna,
- praca samodzielna,
- termin oddawania karykatur: 06.11.2015r. (piątek),
- prace konkursowe przynosimy do sali nr 16,
- pytania dotyczące konkursu kierujemy do prof. M. Ciemnieckiej i prof. A.Grzesiak,
- rozstrzygnięcie całości: 09.11.15 r.(poniedziałek),
EFEKTY PRACY NASZYCH TALENTÓW BĘDZIE MOŻNA PODZIWIAĆ PODCZAS WYSTAWY W SZKOLNEJ ŚWIETLICY.
ORGANIZATORZY

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 195

Wczoraj 1625

W tygodniu 4030

W miesiącu 195

Od początku 2019 roku 504843

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech