Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
Pn26październik201509:30
Information
Dominika Goldman
1226 hits
Konkurs nakrętka dla Fabiana

Nakrętki przechowujemy w swoich salach. Do ważenia prosimy przynosić zapakowane w mocne, foliowe worki. Ważenie nastąpi w gabinecie p. pielęgniarki dnia: 8 grudnia, do godz. 10.50. Wygrywa klasa, która zbierze najwięcej kilogramów. Nagrodą będzie dyplom i uśmiech Fabiana. Konkurs nakrętka będzie również punktowany w całorocznej, prozdrowotnej rywalizacji o puchar ZSGD.

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 42

Wczoraj 1012

W tygodniu 2596

W miesiącu 8914

Od początku 2019 roku 460120

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech