Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
Cz11czerwiec201507:35
Information
Administrator strony
3083 hits
Nasi szkolili się na Golęcinie

W kolebce polskiej broni pancernej, na poznańskim Golęcinie, 27.05.2015r. przeprowadzone zostało drugie w tym roku szkolenie ogólnowojskowe dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych. Organizatorem przedsięwzięcia było Wielkopolskie Stowarzyszenie Aktywnych Rezerwistów, a gospodarzem Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych w Poznaniu.

więcej zobacz: http://www.polska-zbrojna.pl/home/articleshow/16159?t=Szkolenie-mlodziezy-na-poznanskim-Golecinie-

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech